تغییر دادن استفاده دوربین کانال همراه

تغییر دادن: استفاده دوربین کانال همراه کاربری بررسی موبایل Xiaomi Mi 6 شائومی

گت بلاگز اخبار حوادث ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عامل

مدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که جهت وصول طلب میلیاردی‌اش از مرد شرور کمک خواست، نمی‌دانست گرفتار اخاذی سیاه او می‌شود. 

ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عامل

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که جهت وصول طلب میلیاردی اش از مرد شرور کمک خواست، نمی دانست گرفتار اخاذی سیاه او می شود.

به گزارش جام جم، اوایل شهریور امسال مدیرعامل یک شرکت بازرگانی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از جوان شروری به اتهام دزدی خودروی اپتیمایش شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: چندی پیش به تعمیرگاهی رفته بودم که به طور اتفاقی با جوانی که جویای کار بود، آشنا شدم. او حتی به من می گفت اگر بخواهم می تواند طلب هایم را وصول کند. این آشنایی ادامه داشت تا این که یک روز از من چهار میلیون تومان خواست تا پرسشها خانواده اش را حل کند. دلم سوخت و این پول را به او قرض دادم. او متوجه شده است بود که وضع مالی ام خوب است و از مردی طلب میلیاردی دارم.

ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عامل

وی افزود: آن جوان مدتی بعد که به دفترم آمد مدعی شد بدهکارم را کتک زده و او حاضر شده است بدهی میلیاردی اش را بدهد. به این رفتارش اعتراض کردم که او مدعی شد بابت این کار باید صد میلیون تومان پول بپردازی که قبول نکردم و گفتم کار اشتباهی انجام داده هست. ولی او مرا ترساندن کرد و رفت. منشی ام عنوان را پیگیری کرد که معلوم شد گفته های او دروغ است و سراغ بدهکارم نرفته و فقط قصد باج خواهی داشت.

وی گفت: دو روز بعد سوار اپتیمایم شده است و شرکت را به قصد منزل ترک کردم، جوان مزاحم در خیابان راهم را سد کرد که متوقف شدم. او با قمه مرا به فوت ترساندن و از ماشین بیرون انداخت و با سوار شدن به خودروی اپتیمایم متواری شد.

مدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که جهت وصول طلب میلیاردی‌اش از مرد شرور کمک خواست، نمی‌دانست گرفتار اخاذی سیاه او می‌شود. 

به کلانتری رفتم و شکایت کردم. همان موقع منشی ام با من تماس گرفت و خبر داد جوان شرور به شرکت آمده، همه جا را به هم ریخته و کارکنانم را ترساندن کرده هست. منشی ام در تماس بعدی اعلام کرد جوان مزاحم آنجا را ترک نمی کند و 400 میلیون تومان پول می خواهد و هر ساعت صد میلیون تومان به این مبلغ افزوده می شود. او من و خانواده ام را هم به قتل ترساندن کرده بود. همراه ماموران کلانتری به دفترم رفتم که متهم فرارکرده بود.

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران و با دستور بازپرس رستمی، ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جستجو جهت دستگیری جوان شرور را شروع کردند.چند روز پیش، سارق شرور در یکی از محله های جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران بازداشت و خودروی سرقتی از او کشف شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و به افسر تحقیق گفت: شاکی وضع مالی خوبی داشت به همین خاطر نقشه اخاذی را اجرایی کردم. حتی با ترساندن قمه خودروی اپتیمایش را دزدیدم تا در برابر بعد دادن آن اخاذی کنم ولی قبل از این که نقشه خود را اجرا کنم، دستگیر شدم.

ناکامی جوان شرور در اخاذی سیاه از مدیر عامل

ماموران به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد ردپای او در دزدی یک شرکت در یکی از شهرهای غربی کشور وجود دارد.

ماموران بعد از بررسی موضوع، متوجه شدند ماجرا صحت دارد و این سارق شرور سه سال پیش همراه دایی اش شبانه، گاوصندوق شرکتی را تخریب کرده و 200 میلیون تومان پول و چک از آنجا دزدی کرده اند که در آن پرونده به طور غیابی به سه سال حبس و رد مال محکوم شدند.

مدیرعامل شرکت بازرگانی، زمانی که جهت وصول طلب میلیاردی‌اش از مرد شرور کمک خواست، نمی‌دانست گرفتار اخاذی سیاه او می‌شود. 

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | پلیس آگاهی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz