تغییر دادن استفاده دوربین کانال همراه

تغییر دادن: استفاده دوربین کانال همراه کاربری بررسی موبایل Xiaomi Mi 6 شائومی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تصویر العمل عربستان و اسرائیل چیست؟ ، عوض کردن تعادل ژئوپلیتیکی قدرت

معاهده هسته ای ایران، یک توافق تاریخی میان غرب و کشور عزیزمان ایران هست. ولی از وقت به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در مسند ریاست جمهوری، این معاهده در خطر لغو قرار

تصویر العمل عربستان و اسرائیل چیست؟ ، عوض کردن تعادل ژئوپلیتیکی قدرت

عوض کردن تعادل ژئوپلیتیکی قدرت به نفع کشور عزیزمان ایران بعد از برجام و جنگ سوریه / تصویر العمل عربستان و اسرائیل چیست؟

عبارات مهم : ایران

معاهده هسته ای ایران، یک توافق تاریخی میان غرب و کشور عزیزمان ایران هست. ولی از وقت به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در مسند ریاست جمهوری، این معاهده در خطر لغو قرار گرفته هست.

موسسه مطالعاتی بروکینگر گزارش داد: معاهده هسته ای ایران، یک توافق تاریخی میان غرب و کشور عزیزمان ایران هست. ولی از وقت به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در مسند ریاست جمهوری، این معاهده در خطر لغو قرار گرفته است.

به گزارش «انتخاب» به نقل از موسسه مطالعاتی بروکینگر؛ نفوذ کشور عزیزمان ایران در منطقه خاورمیانه و تقابل این کشور با ایالات متحده ، باعث تغییراتی چشمگیر در چشم انداز روابط مستقیم یا غیرمستقیم با کشور عزیزمان ایران شده است هست. کشور عزیزمان ایران از وقت شروع جنگ علیه داعش و البته جنگ داخلی سوریه، که طی آن ده ها هزار تن از افراد حزب الله و دیگر مأموران به بقا حکومت اسد کمک کرده اند، نفوذی رو به گسترش در خاورمیانه را تجربه می کند.

تصویر العمل عربستان و اسرائیل چیست؟ ، عوض کردن تعادل ژئوپلیتیکی قدرت

جنگ در سوریه تعادل ژئوپلیتیکی قدرت را به نفع کشور عزیزمان ایران عوض کردن داده است و موجب تصویر العمل چشمگیر دیگر قدرت های منطقه ای، به خاص عربستان سعودی و اسرائیل نسبت به این قدرت گیری شده است هست. آن ها آشکارا در بخش زمینی، و به خاص بخش هایی که تحت کنترل کشور عزیزمان ایران قرار دارند تحت فشار هستند. موضوعی که بارها در سخنان سران ارزش در مورد پایتخت کشور عزیزمان ایران تا بیروت مطرح شده است و نسبت به آن هشدار داده شده است است .

در این شرایط ترامپ قرارداد هسته ای کشور عزیزمان ایران را با ایجاد بعضی تحریم ها حفظ کرده هست. گرچه وی در آخرین مرتبه امضای معاهده به صراحت اعلام کرده است که دیگر حاضر به تمدید تعهد نامه نخواهد بود. مگر آن که توافقنامه اصلاح شود. اصلاحاتی که به اعتقاد سران ایالات متحده زمینه را جهت کم کردن نگرانی های آمریکا و دیگر متحدان آمریکا در منطقه در خصوص آن چه از دید آنان دخالت تلقی می شود، فراهم خواهد کرد. در نتیجه؛ تلاش های مکرر جهت نجات این معامله هنوز چندان رضایت بخش نیستند.

معاهده هسته ای ایران، یک توافق تاریخی میان غرب و کشور عزیزمان ایران هست. ولی از وقت به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در مسند ریاست جمهوری، این معاهده در خطر لغو قرار

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | اسرائیل | عربستان | دونالد ترامپ | عربستان سعودی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz